Namiętne spotkanie z młodą blondynką

250,00 zł /h
0
Save

Szczegóły ogłoszenia

Hejka, jestem Magda, młoda, atrakcyjna i bardzo niegrzeczna, 23 lata, blondynka z świetnymi kształtami (przynajmniej inni tak mówią haha 😊)

Na początku może kilka słów o mnie… Jestem miłą i sympatyczną dziewczyną, lubię bardzo kontakty międzyludzkie. W wolnym czasie co jakiś czas chodzę na siłownie i biegam, dobra kondycja się przydaje heh :D a wieczorami lubie też pograć w coś na komputerze lub obejrzeć jakiś serial aby się odprężyć.

Z natury jestem uległa i to co mi sprawia przyjemność to zadowolenie mężczyzny. Zawsze podchodzę do każdego indywidualnie tak aby zaspokoić wszystkie jego potrzeby i zadowolić go na tyle żeby to nie był nasz ostatni raz :* ze mną możesz się rozluźnić, wyładować emocje i zapomnieć o wszystkich swoich problemach.

Zgadzam się na dużo rzeczy lecz szczegóły ustalamy wcześniej przed spotkaniem żebym nie była później zaskoczona, chyba to wiadome. Ważna jest dla mnie higiena także proszę Cię o to, jeśli chcesz możemy też na początku razem wziąć prysznic.

No i najważniejsze, jeśli chcesz się spotkać to napisz do mnie wiadomość na telegramie @dajklapsa, jestem tam aktywna i odpisuje na bieżąco. Tam się na pewno dogadamy, czekam :*

Zapraszam wszystkich konkretnych panów, a szczególnie tych co już byli, pozdrawiam Madzia :)

Dane kontaktowe

Telefon

Dodatkowe informacje

cena za noc (opcjonalnie)
1000
Wiek
22-27
Biust
4

Namiętne spotkanie z młodą blondynką

Zaloguj się aby dodać opinię

Nie ma jeszcze żadnego komentarza.

Napisz swoją opinię

Your email address will not be published. Required fields are marked *